Huawei’in arama motoru Petal Search’le sporun heyecanına yaratıcılığını göstererek ortak ol, hediye kazan!

Kampanyaya katılmak için:

  1. Petal Search uygulamasından veya petalsearch.com websitesinden sporla ilgili unutamadığın bir an ile ilgili arama yap ve yaptığın aramanın ekran görüntüsünü al,
  2. Seni en çok etkileyen veya asla unutamadığın bir spor anının yaratıcı bir şekilde yaz.

Petal Serach jürisi tarafından belirlenecek en yaratıcı yorumlar arasına giren 35 katılımcı;
5 adet Huawei Watch GT2 Pro Vidar, 4 adet Huawei Watch Fit, 10 adet Huawei Freelace Pro, 10 adet Huawei Freebuds 4i, 6 adet Huawei Band 6
ödüllerinden birini kazanma şansı yakalıyor!

SPORLA İLGİLİ ARAMA YAP
   ŞARTLAR VE KOŞULLAR   
Click or drag a file to this area to upload.
Ekran görüntüsünün 5 MB’ı geçmediğinden emin ol. Yüklemeyi tamamlayamazsan trsearchteam@huawei.com mail adresi aracılığıyla bize ulaştırabilirsin.
“FIBA 2010 Erkekler Dünya Kupası'nda yarı final maçı Türkiye – Sırbistan. O zaman Sırbistan çok güçlü basketbolda ekol ülke zaten. Son saniyelere 1 sayı geride girmişiz, top bizde kenardan sokuyoruz, saniyeler akıyor derken hiç akla gelmeyecek şekilde kolay bir turnike basket ve Kerem Tunçeri- Kerem Tunçeri-Kerem Tunçerisesleri... gerisini hatırlamıyorum 🙂 Maç bitti sanmışım ama halen 0.5 saniye kaldığını sonradan farketti herkes, neyse ki sonrasında bir son salise sürprizi yaşanmadı ve 12 Dev Adam finalde. Sanıyorum o son 5 saniyede ömrümden de bir doğru orantılı 5 yıl gitmiştir.”
(Ödülü kazanman durumunda seninle e-posta üzerinden iletişime geçeceğiz. Bu nedenle aktif kullandığın bir e-posta adresi bilgisi verdiğinden emin olmalısın.)

Petal Search’ü henüz keşfetmediyseniz, hemen indirmek için aşağıdaki butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

APPGALLERY İLE İNDİR
CİHAZINA İNDİR